Trackday Vysoké Mýto 30.3.2023 

30.03.2023

Čas: 13:00 - 18:00
Cena: 2499,-

Náš první trackday na okruhu ve Vysokém Mýtě. Máte se na co těšit!

Pojedeš na okruh poprvé a nevíš, jak moc tě to bude bavit? Nechceš jezdit celý den a nechat na okruhu brzdy nebo gumy, ale zároveň nechceš platit 1000kč za 1 krátkou rozjížďku? Tak přímo pro tebe je náš odpolední kompromis. Nezáleží na autě, pohlaví, věku, řidičáku ani zkušenostech. Přijeď si osahat své auto a dostat se na svůj limit, aniž bys riskoval pokutu nebo něčí zdraví. Rozhodně nemusíš bát, že budeš někoho zdržovat. Zaregistruj se na naše stránky ať ti nic neuteče Odebírat novinky !

INFO:

Sraz 12:30-13:00!! Před hlavní branou autodromu. - Registrace a následný hromadný přejezd přes trať do depa. 


13:00 - 13:30 - Rozprava, zbytek prezence, možná kontrola vozidel

Ve 13:30 se hlavní brána autodromu uzavře... 

Pozdní příjezd třeba hlásit telefonicky na 777635220 

13:30 - 13:40 - Pár volných kol za námi pro seznámení se s tratí.

13:40 - 17:40 - Openpitline - bez rozdělení na skupiny, každý může jezdit jak jen bude moci. Na trati vždy korigovaný počet aut, takže žádná tlačenka.

17:40 - 18:00 - Konec akce - do 18:00 nutnost opustit areál autodromu

Na místě občerstvení: voda, limonáda, ovoce, sušenky. Po celou dobu bude na akci profesionální fotograf - během pár dní se všichni najdete v galerii na zoneramě. Během akce k dispozici zázemí areálu.

Cena za 5h ježdění jen 2499,- včetně občerstvení a profesionálních fotek. 

!Jízda na okruhu je na vlastní nebezpečí a každý zodpovídá za technický stav vlastního vozidla!

Pod pokutou a rizikem zákazu účasti je přísně zakázáno: jízda pod vlivem, driftování, gumování

POZOR! Autodrom Vysoké Mýto má svá pravidla, kterými se musí každý bez výjimek řídit před přihlášením si je prostuduj spolu s dalšími dokumenty: Pravidla Autodromu Vysoké Mýto, Provozní řád Autodromu Vysoké Mýto, Prohlášení účastníka, Zásady jízdy na okruhu.

Jezdíme za každého počasí!
Pokud se nechceš nebo nemůžeš zúčastnit, dej prosím vědět co nejvíc dopředu. Většinou se sežene náhrada. Nebo si ideálně sežeň náhradu sám a nám dej jen vědět o změně. Zjednodušené řešení storna přihlášení najdeš zde nebo pak přímo ve všeobecných obchodních podmínkách.

Můžeš dorazit bez přihlášení až v čas konání akce, když bude místo, máš štěstí. Případně se dají zakoupit jednotlivé časové úseky, ale radši si ověř dostupnost po telefonu ať nejedeš domů s prázdnou. Jakýkoliv dotaz řeš co nejdřív ideálně prostřednictvím zpráv nebo telefonu.
 Těšíme se na tebe

Přihlásit se na ježdění  

Vyplň všechny potřebné údaje a v emailu očekávej pokyny k úhradě.

Kliknutím na Přihlásit se souhlasíš se Zásady ochrany osobních údajů a Všeobecné obchodní podmínky.