Dárkový voucher - Auta

03.01.2023

Dárkový voucher  Cena od 999,-

Chceš potěšit svého blízkého a dopřát mu jedinečný zážitek jízdou na okruhu?

Máš doma nebo mezi přáteli nějakého blázna do aut? Jestli ano, tak tohle je jedinečná možnost, jak mu 100% udělat radost. 

Ještě nebyl/a na okruhu a pojede poprvé? Nevíš, jak moc ho to bude bavit? Nevadí, přesně proto nabízíme více variant, ze kterých si rozhodně vybereš.

Nezáleží na autě, pohlaví, věku, řidičáku ani zkušenostech. Dopřej někomu, ať si osahá své auto a dostane se na svůj limit, aniž by riskoval pokutu nebo něčí zdraví. Rozhodně se nemusí bát, že bude někoho zdržovat. Zaregistrujte se na naše stránky, ať Vám nic neuteče Odebírat novinky !

Chceš potěšit svého blízkého a dopřát mu jedinečný zážitek jízdou na okruhu?

Nabízíme 4 varianty voucheru:

1. Dárkový voucher: Odpolední ježdění v Sosnové, sezóna 2024 v hodnotě 2499,- (pro 3h termín) většinou se jedná o časový úsek 16-19h (v případě výběru termínu s delším časovým úsekem, může účastník doplatit nebo využít 3h ježdění)


2. Dárkový voucher: 1 Hodina na odpoledním ježdění v Sosnové.
Hodnota 999,- ( Hodinový časový blok - volný vjezd na trať v úseku 60min, ve vámi vybraném termínu) na místě možnost doplatit celé ježdění.


3. Dárkový voucher: Předplacené ježdění s CarsJet v sezóně 2024. Libovolná cenová hodnota dle Vašeho uvážení. Zdá se ti 2 499,- za dárek moc nebo naopak málo? Nevadí pro tebe je ideální tato možnost a to nabití voucheru na libovolnou hodnotu. Účastník z této částky bude moci čerpat nebo ježdění doplatit. Minimální cena voucheru je 999,- (1h volného ježdění)


4. Dárkový voucher: 5 odpoledních ježdění v Sosnové v sezoně 2024 za cenu 4.

Hodnota 9999,- (3h termín) většinou se jedná o časový úsek 16-19h (na začátku a konci sezóny 15-18h) Detailní informace naleznete v sekci Balíček 2024 (pro objenání dárku nutno rezervovat zde jako voucher)


Vouchery lze využít i jako klasické předplatné a pro rezervaci svého místa. Jejich majitelé mají 100% přednost v případě zaplnění termínu. Nemůže se stát, že pro Tebe nebude místo!!!

Postup využití voucheru:

Na webovém portálu carsjet.cz si kupující v sekci "Vypsané termíny" vybere termín na který chce dorazit. Prostuduje si informace k dané akci. Vyplní standardní přihlašovací formulář a do poznámky napište kód z voucheru. V emailu očekává přesné informace k termínu a potvrzení účasti od pořadatele.

Není možné dorazit bez přihlášení až v den akce!!!
V případě volby akce s nižší cenovou hodnotou, než je hodnota voucheru, lze zbývající částku uplatnit na jakoukoliv další akci. V případě volby akce s vyšší cenovou hodnotou, než je hodnota voucheru lze zbývající částku doplatit standartním způsobem.

V případě ztráty nebo odcizení voucheru, pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody tím způsobené. Kód voucheru lze uplatnit pouze jednou, pokud se kupující na akci nemůže dostavit, postupuje dle klasických storno podmínek...


Všeobecné info:

! Jízda na okruhu je na vlastní nebezpečí a každý zodpovídá za technický stav vlastního vozidla !

Pod pokutou a rizikem zákazu účasti je přísně zakázáno: jízda pod vlivem, přehnané driftování, gumování (lehký řízený smyk bude tolerován) ideálně vždy konzultovat předem můžeme se domluvit.

POZOR! od nové sezóny nastavil Autodrom Sosnová nové pravidla, kterými se musí každý bez výjimek řídit před přihlášením si je prostuduj spolu s dalšími dokumenty: Pravidla Autodromu Sosnová, Provozní řád Autodromu, Prohlášení účastníka, Zásady jízdy na okruhu.

Můžeš dorazit bez přihlášení až v čas konání akce, když bude místo, máš štěstí, ale radši si ověř dostupnost po telefonu ať nejedeš domů s prázdnou. Jakýkoliv dotaz řeš co nejdřív ideálně prostřednictvím zpráv nebo telefonu. Těšíme se na tebe

Objednat Dárkový voucher

Vyplňte všechny potřebné údaje a očekávejte v emailu pokyny k úhradě.

Kliknutím na Objenat souhlasíš se Zásady ochrany osobních údajů a Všeobecné obchodní podmínky.