Zážitková jízda - Nissan 370z GT

01.01.2023

Dárkový voucher na projížďku Nissanem 370z GT  Cena od 799,-

Chceš potěšit svého blízkého a dopřát mu jedinečný zážitek jízdou v Nissanu 370z?

Máš doma nebo mezi přáteli nějakého blázna do aut? Jestli ano, tak tohle je jedinečná možnost, jak mu 100% udělat radost. 

Nissan 370z GT

Japonská 330 koňová legenda Nissan 370Z GT.

370Z přímo navazuje na svého předchůdce 350Z. Oproti němu je ale hbitější, výkonnější, praktičtější a zábavnější.  Pod kapotu  nový šestiválec o objemu 3,7 litru (331 koní, 366 Nm) 
Modely Z mají v portfoliu Nissanu čtyřicetiletou historii. Vždy se jednalo o automobily, které měly být cenově dostupné, a přesto ryze sportovní. Dnešní doba si však žádá vozy praktické a projevit se to muselo i u 370Z. Zvenčí však zůstaly zachovány typické rysy - dlouhá kapota, kompaktní kabina, krátké převisy a useknutá záď.  Celkově tužší karoserii (o 30 %).
Jedním z nejvýraznějších designových prvků 370Z je dynamicky podseknutá linie zadních bočních okének, která ve své vzestupné části plynule navazuje na zadní hranu dveří. Z předchůdce zůstaly objemné hliníkové kliky dveří nebo logo Z na předním blatníku, v němž je nově vestavěn boční blinkr. Střešní linie připomíná Nissan GT-R. Příď je velmi agresivní a měla by připomínat čelisti žraloka. 

Nissan 370z ve verzi GT edition: maximální výbava, interiér v oranžové alkantaře, velké brzdy, nissmo tlumiče, kovaná kola, nastavitelný odklon pro ostrou okruhovou jízdu, výfukový systém HKS, zadní spoiler Amuse, ostrá spojka stage 2.

Zážitek objednáš pod fotogalerií níže.


Chceš potěšit svého blízkého a dopřát mu jedinečný zážitek jízdou v Nissanu 370z?

Nabízíme 3 varianty zážitkové jízdy:

1. Spolujízda na okreskách: Odpolední ježdění v Sosnové. 

Cena 799,-  za 20min na sedadle spolujezdce.

Sraz u auta v centru Liberce... Projdeš si auto a vyrazíme, čas začíná bežet až opustíme město a vyrazíme na okresky. To znamená, že v autě strávíš klidně 60min čistého času. Projedeme ty nejzábavnější okresky v okolí Liberce. Na konci zážitku máš prostor se s autem fotit jak dlouho budeš potřebovat.

V ceně jsou zahrnuty provozní náklady a čas řidiče !

2. Spolujízda na okruhu:  15min na sedadle spolujezdce na závodním okruhu v Sosnové.
Cena 999,-  za 15min na sedadle spolujezdce.

Sraz na jednom z našich trackdays na okruhu v Sosnové. Za vstup se neplatí takže můžeš celé 3h koukat na ostatní závoďáky v depu a na okruhu. Zažiješ pravou závodní atmosféru na okruhu včetně zahřívacích a dochlazovacích procedur. Vjedeme na trať a čas neřešíme! Minimálně 15min si v autě užiješ, možná i déle za stejnou cenu. Po skončení zážitku prostor na focení.

V ceně jsou zahrnuty provozní náklady vozidla, pronájem závodního okruhu a čas řidiče ! 

3. Buď řidič Nissanu 370z: 

V provozu:  Majitel vozu má vždy právo zážitek na místě odmítnout či ukončit pokud se uchazeč nebude chovat slušně. Podmínkou je v autě absolvovat zážitek na místě spolujezdce.

Cena: 1599,- za 20min na sedadle řidiče

Sraz u auta v centru Liberce... Projdeš si auto a vyrazíme, spolu s majitelem vyjedete mimo Librec. Na volném prostoru si vymněníte sedadla a začíná tvůj měřený zážitek. Čas začíná bežet až usedneš za volant, to znamená, že v autě strávíš klidně 60min čistého času. Až si auto osaháš projedeš spolu s majitelem,který bude celou dobupřítomen na sedadle spolujezdce ty nejzábavnější okresky v okolí Liberce. Po konci zážitku tě majitel odveze opět na místo srazu. Na konci zážitku máš prostor se s autem fotit jak dlouho budeš potřebovat. 

V ceně jsou zahrnuty provozní náklady vozidla a čas majitele !  

Za příplatek se lze zříci 50% spolučasti při škodě na vozidle.

Na okruhu: Majitel vozu má vždy právo zážitek na místě odmítnout či ukončit pokud se uchazeč nebude chovat slušně. Podmínkou je v autě absolvovat zážitek na místě spolujezdce.

Cena: 2999,- za 10min na sedadle spolujezdce a za 10 min na sedadle  řidiče

Sraz na jednom z našich trackdays na okruhu v Sosnové. Za vstup se neplatí takže můžeš celé 3h koukat na ostatní závoďáky v depu a na okruhu. Zažiješ pravou závodní atmosféru na okruhu včetně zahřívacích a dochlazovacích procedur jako spolujezdec s majitelem vozidla. Následně si prohodíte sedačky a máš 10 min na závodním okruhu jako řidič. Ve výsledku v autě strávíš i 30min.

V ceně jsou zahrnuty provozní náklady vozidla, pronájem okruhu a čas majitele !

Za příplatek se lze zříci 50% spolučasti při škodě na vozidle.


Všeobecné info:

! Zážitek na místě pro spolujezdce je určený pro každého, každý účastník podepíše prohlášení, zážitek pro řidiče vždy řešíme individuálně !

Pod pokutou a rizikem zákazu účasti je přísně zakázáno: jízda pod vlivem,  driftování, gumování atp. 

Objednat Jedinečný zážitek - Nissan 370z GT

Vyplňte všechny potřebné údaje a očekávejte v emailu pokyny k úhradě.

Kliknutím na Objenat souhlasíš se Zásady ochrany osobních údajů a Všeobecné obchodní podmínky.