Jak na storno přihlášení

01.01.2022

Storno přihlášení ve zkratce:

1) Pokud se účastník na akci nedostaví bez předchozí omluvy, příspěvek se nevrací a propadá v plné výši.

2) Pokud se účastník nemůže zúčastnit, nalezne za sebe náhradu a nahlásí změnu na tel: 777 635 220, může se s náhradníkem domluvit na postoupení práva účasti na akci. V takovém případě pořadatel zaplacený příspěvek nevrací.

3) Pokud se účastník nemůže zúčastnit a nenalezne za sebe náhradu. Co nejdříve nás kontaktuje na tel: 777 635 220 a to nejpozději 14 dní před začátkem akce. Příspěvek se vrátí omluvenému účastníkovi v plné výši nebo ve formě voucheru na další termín ježdění.

4) Pokud se účastník nemůže zúčastnit a nenalezne za sebe náhradu. Co nejdříve nás kontaktuje na tel: 777 635 220 a to nejpozději 7 dní před začátkem akce. Pokud se pořadateli povede sehnat náhradu, příspěvek vrátí omluvenému účastníkovi v plné výši nebo ve formě voucheru na další termín ježdění. V případě, že se již náhrada nesežene, vrátí se příspěvek ve formě voucheru na další termín ježdění ve výši 50% ze zaplacené částky.

5) Pokud se účastník nemůže zúčastnit a nenalezne za sebe náhradu a kontaktuje nás na tel: 777 635 220 později než 7 dní před začátkem akce, příspěvek se nevrací a propadá v plné výši. (Pokuste se nás kontaktovat co nejdříve. V případě, že se nám povede sehnat náhradu budeme postupovat viz. bod 4)

!! Kompletní a přesné znění storno podmínek naleznete ve všeobecné obchodní podmínky !!